4 יתרונות בקלנועית סגורה

בשנים האחרונות יש הרבה יותר מודעות כלפי אנשים שיש להם מוגבלות פיזית שמפריעה לניידות שלהם ממקום למקום. אם בעבר האנשים האלה נאלצו להסתגר בבתים בלי יכולת לצאת ולהגיע למקומות חשובים – הרי שכיום בעזרת אינספור עזרים ואביזרים הם יכולים לשמור על איכות החיים שלהם ולהמשיך לבצע כרגיל את כל הפעולות שמהוות חלק בלתי נפרד מהשגרה היומיומית שלהם. קלנועית סגורה היא המילה האחרונה בכל מה שקשור לאביזרי התניידות ושיקום עבור אנשים בעלי מוגבלות פיזית והיא מהווה בעצם כלי רכב לכל דבר ועניין. אפשר לנסוע איתה על מדרכות או כבישים ואפשר להגיע איתה מכל מקום לכל מקום. עם הזמן חלים כל הזמן שינויים ושדרוגים וכבר כעת אפשר לראות שהקלנועיות החדשות גם מאובזרות במגוון אביזרים ופיצ'רים שמשדרגים את חוויית הנסיעה בהן. אז מה היתרונות שיש בקלנועיות סגורות?

יתרונות של קלנועית סגורה

להלן כמה יתרונות חשובים שכדאי לדעת על קלנועית סגורה ויכולים להטות את הכף לכדי בחירה בה – 

  1. קירוי – אין ספק שהקלנועית חייבת להיות נוחה לנסיעה גם אם יורד גשם ויש רוח חזקה. אפשר בעצם לומר שזו המטרה של הקלנועית הסגורה – להגן על מי שיושב בתוכה.
  2. פרטיות – הקלנועיות הסגורות הן בעצם מכוניות לכל דבר ועניין והן אכן נראות כמו כלי רכב קטנים. אפשר להניח בתוכם פריטים, אביזרים או ציוד ולדעת שהם שמורים ומוגנים.
  3. הגנה מגניבות – מכיוון שהקלנועיות הסגורות מצוידות גם במנגנוני נעילה הרי שהן עמידות בפני גניבות, או לפחות הרבה יותר קשה לגנוב אותן מאשר את אחיותיהן הפתוחות.
  4. עמידות – קלנועית סגורה היא קלנועית עמידה, חזקה וכזאת שיכולה להחזיק מעמד במשך הרבה מאד שנים וכך לשרת נאמנה את מי שעושה בה שימוש.

למי כדאי לבחור את הקלונועית הסגורה?

כיום חשוב מאד לשים לב לכל המאפיינים הטכניים של הקלנועיות לפני שמקבלים את ההחלטה על הקלנועית שאותה בוחרים וקונים. מי שעושה שימוש תדיר ושוטף עם הקלנועית יעדיף להשקיע מעט יותר כסף בדגם סגור ומקורה על מנת שישמש אותו גם במהלך החורף וגם אם יש ימים גשומים עם רוחות חזקות. הוא ירצה לדעת שכאשר הקלנועית לא בשימוש היא שמורה ומוגנת ואי אפשר לגנוב אותה. הקלנועית חיש מהר תהפוך להיות חלק בלתי נפד מהשגרה וכמובן תקל מאד על החיים היומיומיים. כל מה שבעבר אותו אדם בעל מוגבלות לא היה עושה כי לא היה יכול – כעת הוא יכול בעזרת הקלנועית. חשוב לקבל בנקודת המכירה את כל ההנחיות לשמירה על תקינות הקלנועית וכל מה שצריך לבצע על מנת שהיא תהיה כשירה ולדאוג לבצע את כל ההנחיות. כך אפשר יהיה ליהנות ממנה לאורך זמן והיא תחזיק מעמד בצורה בטוחה ונכונה.