חתונה בשרון – לא מה שחשבתם

גני אירועים בשרון

אין כמו חגיגת אהבה. להיות מוקפים באנשים שאנחנו הכי אוהבים, כדי לחתום בנינו, ברית זוגיות, ברית של אהבה. אם אתם חושבים בראש על אירוע סטנדרטי בו האורחים מגיעים בערב לכמה שעות כדי לאכול דג וסלט, אז אנחנו רוצים לספר לכם על קונספט חדש לחלוטין, כזה שלא ראיתם עד עכשיו.

מה דעתכם על חתונה בה האורחים באים לבלות אתכם יומיים, מלאים בקסם, נוף, אוכל טוב וחוויה בלתי נשכחת?  אנחנו יודעים בדיוק מה אתם חושבים ולכן, אנחנו יותר ממזמינים אתכם להמשיך לקרוא ולגלות מה יכול להיות שלכם בקלות רבה.

גני אירועים בשרון, חוויה של פעם בחיים

הקונספט הוא די פשוט, לא רק אירוע של פעם בחיים, זה עם אוכל טוב, שמלת כלה מהממת, מוזיקה נהדרת ועוד. אלא חוויה על חושית של ביקור בבקתות המיוחדות שלנו, חתונה עם נוף של ים משגע וארוחה אותה מכין לא ארח מאשר השף מושיק רוט. נשמע טוב?  האמינו לנו זו רק ההתחלה.

הרעיון ליצירה של גני אירועים בשרון הנותנים חוויה קצת אחרת נולדה כמובן לאור משבר הקורונה. אם יש משהו שלמדנו כולנו הוא שאנחנו, בני האדם, יצירתיים יותר ממה שחשבנו. אין שום סיבה שנמשיך לעשות את אותם הדברים כל הזמן ולא נשתנה בהתאם לנסיבות. אין סיבה שלא נייצר חוויה בדיוק כמו שהיינו רוצים לראות.

משבר הקורונה שהביא עימו יצירתיות בלתי נדלית גם הזכיר לנו כמה אנחנו תלויים זה בזה. כמה המשפחה שלנו היא דבר יקר בחיים שלנו, כמה מעגל החברים שלנו מיוחד עבורנו, כמה זמן לא השקענו בהם כמו שהיינו רוצים בגלל מטלות אינסופיות.

חתונה היא אירוע של פעם בחיים, היא הרגע שלנו להצהיר כבל עם ועדה על האהבה שלנו שלא תגמר לעולם. מה יותר מתאים מלחגוג את האירוע לאורך כמה ימים, בחוויה שונה לחלוטין מזו שדמיינו בעבר, באותם גני אירועים בשרון שמשנים את האופן בו חשבנו על חתונה עד עכשיו?  

מה עושים עכשיו

אם גם אתם רוצים להתחתן באופן קצת אחר, אנחנו, כאן ב- 'קאי – ריזורט אירועים' מחכים לכם כדי לייצר עבורכם את החלום המושלם. זכרו, עבורינו גני אירועים בשרון הם לא כמה מנות פתיחה והולכים הביתה, אלא חוויה שלמה הכוללת את כל מי שאתם אוהבים לצידכם.

אנחנו מזמינים אתכם לתכנן יחד את האירוע המשמעותי בחייכם. יחד נבחר את העיצוב המושלם, הפרטים הקטנים, כל מה שצריך כדי שהאירוע שלכם יהיה אירוע בלתי נשכח שיציין את תחילתה של הדרך המשותפת שלכם למשפחה וילדים כמובן.

אנחנו מאמינים באהבה. היינו שמחים שתבואו ותאמינו בה ביחד איתנו. אז למה אתם מחכים?  האהבה שלכם ראויה להקשבה. אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מהקטלוג שלנו ולהתקשר אלינו בהקדם האפשרי כדי שנתחיל ביחד לתכנן למענכם חג של אהבה.