מה כולל תהליך הנפקת כרטיסי עובד

הנפקת כרטיסי עובד

כרטיס עובד נחשב לאחד הפריטים החשובים ביותר, אשר מוענקים לכל עובד חדש. המטרה של הכרטיס היא להקל על בקרת הכניסה בבניין ולהבטיח לכלל העובדים בחברה, סביבת עבודה בטוחה ונעימה. רק מי שיש ברשותו כרטיס עובד, רשאי להיכנס לבניין, דבר שמבטיח מראש לשמור על הבטיחות של שאר העובדים, ולמנוע מצב של כניסת אנשים זרים למשרדי החברה. מעבר לכך, כרטיס העובד יכיל תמיד את הלוגו של החברה, דבר שעוזר למתג את החברה ולחזק את הקשר של העובד לחברה שלו. מעבר לתחושת הביטחון הנוצרת כתוצאה משימוש בתגי עובדים, יש לציין כי הכרטיס מאפשר למעשה לשמור גם על הנכסים הפיזיים של החברה, כמו גם על הידע והמידע שהיא מייצרת. הכרטיס משמש גם כדרך יעילה לעקוב אחר זמן הנוכחות של העובדים.

בקרו באתר פולימיל לפתרונות חכמים לעסקים

כל מה שחשוב לדעת לגבי תהליך הנפקת כרטיסי עובד

רוב האנשים שמגיעים לעבוד במקום חדש, לא נותנים את הדעת לכל התהליך הדרוש לצורך יצירת תג לעובד שלהם. ברוב הפעמים, התהליך מתחיל עם הצילום של העובד החדש, על מנת להכניס את תמונתו למאגר הנתונים הממוחשב של החברה. לאחר מכן, התמונה הדיגיטלית, כמו גם הפרטים האישיים של העובד, מודפסים על גבי הכרטיס. חשוב להדגיש, כי רק באמצעות הדפסה איכותית, ניתן יהיה ליהנות מנראות טובה של התמונה. כל כרטיס מעוצב בהתאם לצבעים של החברה, הוא מכיל את הלוגו שלה ומעוצב בצורה מסוימת שמייחדת את הארגון. הדפסה באמצעות מדפסת מיוחדת, המאפשרת איכות גבוהה, תאפשר לראות את עיצוב הרקע של הכרטיס, ותבטיח צבעים חזקים וברורים לאורך זמן. רוב הכרטיסים יכילו מספר טכנולוגיות שונות, כגון פס מגנטי, כרטיס חכם, ברקוד וכדומה. על מנת להנפיק כרטיסי עובד, יש צורך במדפסות כרטיסים משוכללות, מערכת לצילום עובדים, מערכת לקידוד כרטיסים, מערכת לקריאת כרטיסים ועוד.

לסיכום, תהליך הנפקת כרטיסי עובד, הינו תהליך לא פשוט הדורש לא מעט ציוד משוכלל וידע טכני. מומלץ לעבוד עם חברה מקצועית ומהימנה, המספקת את כל השירותים האלו ושירותים נוספים, בצורה היעילה והאדיבה ביותר. חשוב להיעזר בהמלצות, על מנת לעבוד עם החברה הטובה ביותר בשוק.