שטח מסחרי להשכרה במודיעין – יעקבי יוניברסל

שטח מסחרי להשכרה במודיעין

מודיעין הינה עיר שהתפתחה יפה ונחשבת לאחת האטרקציות גם בתחום המסחר. הפארק הטכנולוגי של מודיעין "ליגד סנטר" נפרס על פני 4,700 דונם והוא נחשב לאחד מאזורי הפיתוח החשובים בעיר זו.. כשליש משטח זה, מיועד למשרדים, תעשייה ומסחר הכולל גם מפעלי הי טק, מפעלים ביו טכנולוגיים ומעבדות מתקדמות. כל העת קיימת בנייה להקצעת עוד שטחים מסחריים, כאשר המחירים של שטח מסחרי להשכרה במודיעין הינו נמוך יותר מאשר בתל אביב וגוש דן רבתי.בעלי עסקים אשר מעוניינים לעבור לשטחים גדולים יותר, יוכלו לעשות זאת בשיקול דעת נכון, כאשר הם יודעים כי המרחק בין תל אביב למודיעין הוא 40 ק"מ לערך כלומר- זמן נסיעה של חצי שעה.

הקרבה לצירי תנועה מרכזיים והביקוש לנדל"ן מסחרי  במודיעין

הביקוש עבור שטח מסחרי להשכרה במודיעין, החל לפני שנים בקרב המקומיים, אך היום, עיר זו הפכה אטרקציה לבעלי חברות, תעשייה ו בעלי חנויות והבנייה קיבלה תנופה גדולה, בשל הביקוש לשטחים אלה גם מבעלי עסקים שהחליטו לעבור מתל אביב למודיעין, בשל צירי התנועה הנוחים, מה שמקצר את זמן ההגעה לאזור זה. גם הרכבת, ושאר התחבורה הציבורית ממרכז תל אביב , הינה נוחה לעובדים שמגיעים לחברות ולמפעלים השונים באזור. פארק התעשייה באזור התפתח וממשיך בבניית פרויקטים מסחריים, מה שמראה כי הביקוש רק הולך וגובר.

פרויקטים נבחרים המיועדים להשכרת שטחי מסחר במודיעין

 

למרות שאין שטחים רבים במודיעין למטרות מסחר כגון שטח מסחרי להשכרה במודיעין ישנם פרויקטים של חברות גדולות לנדל"ן כגון יעקבי יוניברסל אשר קיימת כבר 24 שנים. מנהל החברה הינו חיים יעקבי, אשר החל את דרכו כקבלן בנייני מגורים. היום יעקובי משקיע בתחום הנדל"ן המסחרי ובונה פרויקטים למטרת משרדים ושטחי מסחר בעיר מודיעין, בשל הביקוש הרב. החברה עומדת בזמני הפרויקט וניתן לשכור באמצעותה שטחי משרד ומשרדים בשכירות שתשתלם הרבה יותר, מאשר במרכז ת"א והאזורים הקרובים. החברה עורכת בדיקות מחמירות בכל פרויקט בפיקוח מכון התקנים הישראלי. חברת יוניברסל מעניקה תשומת לב ודיוק רב בבניית הפרויקטים, מה שגורם לה להיות כה מוצלחת בתחום זה.