חברה לפריקת מכולות – כיצד בוחרים את החברה הנכונה

חברה לפריקת מכולות

כל מי שמחפש היום חברת שתוכל לעזור לנו בפריקת מכולות, לא יתקשה למצוא אחת כזו. ככל שהשירותים הלוגיסטיים עבור עסקים או עבור גורמים פרטיים, הפכו להיות דבר יותר מהותי בתהליכי עבודה שונים, ובפרט כל מה שקשור לנושא של הובלות, וכל מה שקשור להיבטים של שילוח בינלאומי ובכלל, אזי שיש משמעות לחברות כאלה ולאנשי מקצוע שמתמחים בתחום. 

בתור בעלי עסקים, הרי שאנחנו ניעזר בשירותיה של חברה לפריקת מכולות, בכל פעם כשנעשה משלוח ממקור כזה או אחר, ונצטרך לפרוק את המכולה שהזמנו. כך למשל, אם אנחנו מזמינים יבוא מחו"ל על מנת למכור אותו בארץ, אז סביר להניח שנצטרך להיעזר בשירותיו של גורם מקצועי יוכל לעזור לנו בכך. הוא יכול לקבל את המכולה, לפרוק אותה אל המשאית ואז להעביר לנו את הפריטים השונים. 

מבחינת מיקומים, הרי חברות לפריקת מכולות עובדות בשדות תעופה, שדות ימיים, מגרשי אחסון ומקומות אחרים בהם מתבצע תהליך של אריזה ולאחר מכן יש צורך לבצע תהליך של פריקה. מבחינת שירותים, הרי שחברות מסוג זה מספקות שירות גם עבור בעלי עסקים שמייבאים מוצרים, ציוד, חומרים, ארגונים ומוסדות שמזמינים ציוד מקצועי או כל דבר אחר מחו"ל או ממקורות אחרים, וכן עבור אנשים פרטיים, כאלה שחזרו מרילוקיישן, כאלה שעוברים דירות בתוך ישראל ועוד. 

לפני שנסביר כיצד אנחנו אמורים לבחור חברה לפריקה בצורה נכונה, חשוב להדגיש, אם אנחנו רוצים להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית, אז מוטב לעשות זאת מספיק זמן מראש, על מנת שהחברה תוכל לספק לנו שירותים במועד שאנחנו מסכמים איתה, בלי שום בעיה, וכן, אנחנו צריכים לוודא שעומדים לרשותה כל המסמכים הנדרשים על מנת לבצע עבורנו את השירות. 

כיצד בוחרים את החברה הנכונה

ראשית, אנחנו צריכים לבחון איזה ניסיון עומד לרשות החברה, כמה שנים היא עוסקת בתחום ועד כמה הצוות שלה באמת מתמחה בתחום של פריקת מכולות מכל הסוגים, וכמובן מהסוג שאנחנו אמורים לפרוק. 

שנית, אנחנו צריכים לבחון אילו כלים עומדים לרשות החברה, כולל אילו משאיות ואמצעים אחרים שמאפשרים לחברה לנייד את המכולה, ואת כל מה שמאוחסן בתוכה אל היעד אליו אנחנו רוצים שהיא תבצע את הניוד. 

שלישית, עלינו לבחון את לוחות הזמנים, האם החברה יכולה לעמוד בלוח הזמנים שלנו, בין אם זה מבחינת המועדים, בין אם זה במובן הזה שהחברה תסיים את העבודה בזמן, כפי שסוכם איתה. 

ארבע, יש לבחון את האמינות של החברה, עד כמה באמת היא נחשבת לחברה אמינה, חברה שאפשר לסמוך עליה. 

חמש, חשוב לבדוק מה תנאי העסקה, איזה חוזה עבודה נחתם בינינו ועד כמה אנחנו יכולים לסמוך על מה שהחברה מבטיחה שתספק לנו. כמובן שיש לבחון גם את העלויות של העסקה.