גני אירועים בקריות – למה לבחור מקום קרוב?

גני אירועים בקריות – למה לבחור מקום קרוב, למה לבחור מקום רחוק

אחת הדילמות שעומדות בפני אנשים שמבקשים לארגן אירוע כזה או אחר, פרטי, עסקי או כל אירוע, היא הדילמה היכן לערוך אותו.

זה מתחיל בשאלה, האם לערוך אותו באולם או בגן אירועים וזה ממשיך בשאלה, האם לערוך את האירוע במקום קרוב או רחוק. מן הסתם, יש שורה של שיקולים בעניין שיכולים להשפיע לכאן ולכאן. אנחנו במאמר זה ננסה לעזור לכם להבין את השיקולים השונים, זאת על מנת שתוכלו לקבל החלטה מושכלת ונכונה.

לפני שאנחנו נציג ונסביר את השיקולים השונים, חשוב להזכיר, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של אולמות וגני אירועים בכל רחבי הארץ. כך למשל, אם אנחנו רוצים אז לרשותנו עומדות אפשרויות לבחור מבין גני אירועים בקריות או במקומות אחרים, כנ"ל לגבי אולמות אירועים. אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מקומות שיכולים להתאים לצרכים שלנו, בין אם זה מבחינת גודל, סגנון והיבטים אחרים. כל מה שאנחנו צריכים להחליט לגבי זה, האם אנחנו מחפשים מקום קרוב או רחוק.

כאן עולה, האם כשאנחנו מחפשים גני אירועים בקריות למשל, שאלת הקירבה מתייחסת למקום בו אנחנו מתגוררים או למקום בו האורחים שלנו, ברובם, מתגוררים. כמובן שזה נכון גם לגבי אירועים עסקיים, האם אנחנו צריכים לערוך אירוע במקום קרוב או רחוק, על פי מיקום העסק או על פי מיקומים של גורמים שונים, למשל קהל הלקוחות שלנו.

לכן, אנחנו צריכים לבחון את שאלת המיקומים על פי היבטים שונים. אנחנו לא יכולים להתייחס לכך, רק על פי השאלה, איפה ממוקם הגן או האולם, אלא עד כמה זה רחוק או קרוב, והאם זה אפשרי מבחינתנו לערוך אירוע במקום כזה.

מה הם השיקולים שישפיעו על ההחלטה שלנו

השיקול הראשון והחשוב ביותר יהיה, עד כמה נוח לאורחים שלנו להגיע אל המקום. סביר להניח שאם מרבית האורחים שלנו הם מאזור הצפון, אזור חיפה והקריות, אז הבחירה לחפש גני אירועים בקריות היא סבירה מאוד. כך אנחנו לא צריכים להטריח אותם לנסוע לאזור אחר. מצד שני, אם האורחים שלנו מגיעים מאזורים שונים בארץ, אז השאלה היא מעט פחות רלוונטית.

צריך לומר בהקשר זה, שזה מעט שונה בכל מה שקשור לתחום העסקי ולו בגלל הנקודה, שאם אנחנו בוחרים לערוך אירוע ללקוחות, מן הסתם, לא כולם מתגוררים באותו אזור (אלא אם כן זה אירוע שמיועד לעסק שפועל במיקום ספציפי) וכן, אנחנו צריכים לקחת בחשבון נקודה נוספת כאן והיא, שלעיתים האירוע מיועד דווקא לקהל שאיננו נמצא קרוב לעסק, פיזית.

השיקול השני אלו יכולות התחבורה, הניידות אל המקום. למשל, אם אנחנו רוצים לערוך אירוע בחורף, אז אנחנו צריכים לחשוב עד כמה זה יהיה אפשרי להטריח את הלקוחות שלנו להגיע אל מקומות רחוקים, כנ"ל אם מדובר בילדים או מבוגרים מאוד שלא תמיד יכולים לנהוג בעצמם. זה נכון גם בכלל לגבי אורחים, שאנחנו לא רוצים להטריח אותם בנסיעות ארוכות, אפילו אם מדובר בתחבורה ציבורית. לעיתים אנחנו נצטרך להשתמש בשירות הסעות לשם כך, מה שכמובן יכול לייקר את העלויות של האירוע.

השיקול השלישי צריך להיות, עד כמה נוח לנו לייצר ולארגן אירוע במקום כזה או אחר. הרי אם אנחנו צריכים להביא איתנו ציוד וכדומה, אז מן הסתם, יהיה לנו הרבה יותר פשוט שזה יהיה מקום קרוב. מצד שני, אם יש מטרה מסוימת לאירוע, אז זה פחות ישפיע, יהיו דברים יותר מהותיים על פיהם נקבע את המקום בו נערוך את האירוע.