כל מה שאתם חייבים לדעת על סדנת משחק

סוכנות אימג'

אם חשבתם שלהיות דוגמן זה דבר פשוט, שכל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לחייך למצלמה, הרשו לנו להעמיד אתכם על טעותכם. להיות דוגמן זו ממש לא עבודה קלה. אנחנו מדברים על עבודה הדורשת ידע, השקעה, מאמץ והיכרות מעמיקה עם המצלמה.

אנחנו חיים בעידן בו עלינו לספר סיפור. חישבו על כל מוצר שיש לכם בבית, על האופן זו רכשתם אותו. חישבו על המשמעות של החפץ הזה עבורכם. עכשיו, חישבו על פריטים אותם אתם רוכשים בחנויות שונות בקניון, אולי במקום אחר, תראו בקלות כי כל מוצר אותו אתם רוכשים, אתם רוכשים אותו בגלל המשמעות שיש לחפץ עבורכם.

אולי אתם רוכשים מותג מסוים בגלל ההיכרות שלו לאורך השנים, אולי מוצר אחר כי הוא נתן לכם הצצה לעולם אחר. הנקודה היא שגם המפרסמים היום פונים לקהל הלקוחות שלהם באמצעות 'נראטיב', 'סיפור'. אם אתם רוצים גם כן להיות חלק מהעשייה הזו, גם אתם צריכים להיות בעלי הכישורים המתאימים שיעזרו לכם לספר את הסיפור שלכם בצורה הטובה ביותר.

מה תקבלו בסדנת משחק

אתם אולי חושבים על דוגמנים או משפיענים ברשת ואתם לא מבינים מדוע אתם צריכים גם כן להתנסות בעולם המשחק. אבל, האמת היא שכל אמן במה אותו אתם רואים, אם ברשתות החברתיות ואם אצל המפרסמים הגדולים, אתם יכולים לחשוד בו שהוא עבר את ההכשרה הנדרשת כדי להפוך למי שיודע לספר את הסיפור שלו.

אנחנו, כאן ב- סוכנות אימג' מאמינים כי הכלים אותם תקבלו בעולם המשחק, אם זה הכישורים הנדרשים כדי לעמוד על במה, אם זה האופן בו אתם מספרים סיפור וכן הלאה, יעזרו לכם להפוך לדוגמנים ו- 'טאלנטים' טובים יותר, כאלו שלמפרסמים רבים יהיה עניין בכם.

אל תשכחו כי היום אנחנו חיים בעולם בו מכל טאלנט אנו דורשים כישורים רבים. הוא צריך לדעת להצטלם נכון, להיות מי שיכול להוביל מותג בפרסומות שונות וכן הלאה. כך שלא פעם סדנת משחק, מקום בו ילמדו אתכם להשתחרר ולהביא צדדים נוספים הקיימים באישיות שלכם, יכולה לשנות את האופן בו אתם מדברים למצלמה, מצטלמים וכמובן- מובילים קמפיין.

זכרו כי כל סוכנות שולחת את הטאלנטים שלה לאודישנים לסדרות וסרטים שונים. אנחנו לא יכולים כמובן לדעת מה יקרה מתי, אבל כדי שהאפשרויות יהיו רלוונטיות עבורכם, אתם כמובן צריכים להיות בעלי הכישורים הנדרשים.

אנחנו כאן כדי לעזור

סוכנות אימג' היא מהסכנויות הגדולות בארץ. אנחנו גאים בדוגמנים ומובילי דעת קהל רבים שיצאו מבית היוצר של סוכנות אימג'. אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות על מנת שנוכל להציע לכם את הידע המקצועי והכלים העומדים לרשותינו כדי להפוך גם אתכם לדוגמנים, טאלנטים ומובילי דעת קהל.

במידה ואתם מעוניינים לשמוע עוד, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך האתר.