כיצד ניתן בניתוח אחד להרים את החזה ולהעניק לו מראה צעיר?

החזה הוא אחד מסממני הנשיות הפיזיים העיקריים, אך ההריונות וההנקה – עושים את שלהם והחזה מאבד ממראהו הצעיר, אצל הרבה נשים שרחוקות מאוד מלהיקרא מבוגרות. כאשר העור מאבד מהחיוניות שלו והופך לדקיק, במיוחד אם האישה הורידה הרבה ממשקלה – סביר שהחזה כבר לא ייראה כבעבר וזו היא אחת הסיבות המרכזיות שבגללן נשים בוחרות לעבור הרמת חזה, לעתים בשילוב עם הגדלה שלו. המטרה היא להחזיר את המראה שהיה להן לפני הלידות ולהעלות את הבטחון העצמי ואת האהבה של האישה אל הגוף שלה.

קצת לפני שמתחילים במידה וזאת הפעם הראשונה שלך, קבלי מאיתנו טיפ קטן: 

בחרי את הרופא המומלץ באמצעות תמונות. ריכזנו עבורך בקישור הבא תמונות לפני ואחרי של הרמת חזה (ניתן ללחוץ על הקישור 🙂)

האם זה הכרחי לעבור הליך של עיצוב החזה באמצעות ניתוח?

רופאי אסתטיקה מומלצים רבים יעדיפו שלא לבחור באופן גורף באופצייה הניתוחית, לצורך הגדלת החזה ועיצובו אצל מטופלות שלהם, זאת כיוון שכל תהליך שכולל את סכין המנתחים הוא באופן אוטומטי מורכב יותר, גם ב"זמן אמת" תוך כדי ביצוע הפרוצדורה וגם לאחר מכן, במהלך תקופת ההחלמה. זו הסיבה שייעוץ מקצועי ממומחים, היא הכרחית לצורך קבלת ההחלטה הנכונה ובחירת ההליך האסתטי שיעניק את המראה הרצוי לחזה.

עיצוב חזה ניתן לבצע גם בדרכים נוספות, שאינן פולשניות, כדוגמת הזרקת שומן עצמי, או חומצה היאלורונית, שהם חומרים שניתן להכניס לחזה ולהקנות לו מראה גדול יותר, מבלי שיהיה צורך בניתוח של ממש. טיפולים אסתטיים מסוג זה, נחשבים לעדינים יחסית והתוצאות שלהן נהדרות, אך לרוב הן מחזיקות מעמד לתקופה מסויימת המצריכה חידוש. במקרה כזה, המטופלת תצטרך לשוב לקליניקה ולעבור את אותה הפרוצדורה, על מנת לשמר את המראה הגדול של החזה, שבו היא מעוניינת. חשוב להדגיש בנוסף, כי הגדלה של החזה אינה הרמת החזה, כשלמעשה אצל נשים מסוימות – דווקא הגדלה תגרום לעומס על העור באיזור החזה ולנפילה ומכאן וניתוח הרמה יהיה חיוני, להשגת המראה הרצוי.

למי יתאים התהליך של הרמת החזה?

נשים שבוחרות להרים את החזה שלהן, בין אם בתוספת שתל להגדלה או הזרקת תוספת – ללא הגדלה, הן מי שמתמודדות עם חזה נפול שאיננו אסתטי. לאחר הלידות וגם בקרב נשים שלא ילדו, אך השילו הרבה קילוגרמים ממשקלן, ניכר חוסר הפרופורציות בין מראה הגוף, שנראה כבר מחוטב מאוד, לבין מראה החזה שנותר נפול ורפוי. הגדלת החזה בלבד, כאמור, עלולה לייצר את המראה הבלתי רצוי של חזה נפול עוד יותר, לכן הרמת חזה תתאים לנשים שעבורן התהליך הזה יתרום להשגת פרופורציות נכונות לגוף.

בנוסף, חשוב שהרופא יבהיר למטופלת שלו כי טיפולים אסתטיים מסוימים יכולים להשפיע עליהן לעתיד, כאשר ניתוח להרמה של החזה לא מאפשר הנקה, בדרך כלל, לאחר מכן, לכן רוב הנשים שמעוניינות בטיפול הזה בוחרות לעבור אותו לאחר שכבר סיימו את תקופת הלידות וההנקות בחייהן.

הרמה של החזה בניתוח אחד  – התהליך וההחלמה

אורך הניתוח ומהלכו, תלוי בעיקר במאפייניה הפיזיים של הפציינטית ובכמות השומן והעור העודף, שיש להסיר על מנת להשיג את התוצאה שהיא חזה מורם וזקוף. בנוסף, במידה שהטיפול כולל גם הכנסת שתלים או הזרקת שומן עצמי, לדוגמה, באופן טבעי הוא יתארך. בדרך כלל, רופאי אסתטיקה מומלצים יודעים לבצע את התהליך בתוך מספר שעות ולאפשר למטופלת להשתחרר לביתה, כבר באותו היום, כאשר ההמלצה היא שלא להתאמץ בשבועות הראשונים, לא לעשות פעילות גופנית ולישון על הגב. כל מטופלת מקבלת מהרופא המומחה שטיפל בה, את הוראות ההתנהלות המדויקות והייעודיות לה, בסיום התהליך.

אתר היועצת – למצוא בקלות רופאים מומלצים מתחום האסתטיקה

אתר היועצת הוקם למען נשים וגברים המתעניינים בטיפולי אסתטיקה מתקדמים, לכן הוא מציע מקסימום של נוחות עבור הגולשים ומקל על פעולת החיפוש והמיון. באתר רשומים מיטב המומחים לרפואה האסתטית בכל רחבי הארץ, לרבות הצגת המומחיות הספציפית שלהם וטווחי העלויות של הטיפולים השונים. האתר מאפשר למצוא בקלות קליניקה שבה אפשר לעבור את הטיפול המועדף, קרוב לבית ובהתאם להעדפה האישית.