דיו למדפסת – כיצד קונים בצורה נכונה

על פניו, היינו אמורים לחשוב שאם הופעת האינטרנט, המיילים וכל האופציות הטמונות במשלוח מסמכים באופן ישיר, הרי שכמות השימוש במדפסות תרד פלאים, הרי מה הטעם לבזבז נייר ודיו, אם אפשר לשלוח הכל דרך המייל. הרבה יותר חסכוני, הרבה יותר נוח.

מן הסתם זה לא קרה, להיפך. עצם זה שהיום יש לנו אינטרנט ואפשרות לעלות מסמכים שונים ברשת, הופכת את השימוש במדפסות, הן מבחינה ביתית והן מבחינה מסחרית ועסקית, להרבה יותר רלוונטית. זה נכון, בין אם אנחנו רוצים להדפיס מכתבים, הצעות מחיר, קטלוגים או כל דבר אחר.

כל זה מוביל אותנו לנקודה כיצד אנחנו רוכשים דיו למדפסת. לשמחתנו הרבה יש לנו לא מעט אופציות לשם כך. אנחנו יכולים לרכוש דיו  למדפסת דרך חנויות מחשבים וציוד היקפי, אנחנו יכולים לרכוש דרך חברות שמייצרות ומשווקות מדפסות, כמו כן, אנחנו יכולים לרכוש דיו למדפסות דרך אתרי אינטרנט שונים.

כיצד בוחרים איפה לקנות דיו למדפסת

באופן עקרוני אנחנו נבחר לרכוש דיו למדפסת, במקום שיכול להציע לנו דיו מקורי של החברה אשר המדפסת שייכת לה. זה לא יהיה נכון לרכוש דיו לא מותאם, מאחר וזה יכול למנוע מהמדפסת להדפיס, ומצד שני, זה יכול גם לגרום לנזק מסוים במדפסת. 

צריך לומר, בחירה של דיו למדפסת היא לא עניין מורכב מדי, יש לנו את החבילה של הדיו, אנחנו יכולים להציג אותה בחנות ועל פי החבילה הישנה, יספקו לנו גם חבילה חדשה. אופציה אחרת, שפשוט נעתיק את הנתונים שנמצאים על גבי העטיפה, בשביל שנוכל לבחור חבילה אשר מתאימה לנו.

מוטב לקנות את הדיו במקום שמתמצא בכך, זה לא יהיה נכון לקנות דיו במקום שלא מבין במדפסות, דיו וטונרים. הן בגלל שמקום כזה עלול לספק לנו מידע מוטעה אלא שהוא גם עלול לספק לנו מוצר לא טוב ולא מתאים. על כן, נכון יהיה לחפש ולרכוש אך ורק במקומות שמתמחים בכך. מאחר וקיימים לא מעט כאלה, הרי שאין סיבה להתפשר, כל התפשרות כזו פוגעת באיכות הרכישה.