תביעות ביטוח

ביטוח

סביר להניח שכל אחד מאתנו יאלץ להיתקל בחייו באירוע ביטוחי כזה או אחר. העניין שלא לכולנו יש את הניסיון להבין כיצד להתנהל במצבים אלא ואיך לדרוש את מה שמגיע לנו. במצבים אלו חשוב יהיה לקבל את כל המידע בכל מה שקשור לביטוח חיים או אובדן כושר עבודה או ביטוח סיעודי, ביטוח לחו"ל, דירה, רכוש ועוד.

כל שכן כשמדובר במצב בו נאלץ לבקשת פיצוי על אבדן כושר עבודה, לאחר שנפגענו במסגרת העבודה שלנו וברשותנו פוליסה למקרה של אובדן כושר עבודה, ולמרות כל זה חברת הביטוח מערימה קשיים- איך נדע להתנהל מולה? כיצד תובעים? איך יכול לסייע עורך דין תביעות ביטוח במצבים אלה ומה תפקידו?

עו"ד תביעות ביטוח
עו"ד תביעות ביטוח כל מטרתו היא לייצג מבוטחים למיניהם שביום צרה חברת הביטוח מפנה להם עורף. מעטים מאוד מבני האדם שמכירים את תחום תביעות ביטוח על בוריו, ובמצב שבו הם פונים לחברת הביטוח על מנת לקבל פיצויים במקרה של מצוקה אמיתית והם לא מקבלים את מה שהם ראויים לקבל, יהיה חשוב להסתייע בעורך דין תביעות ביטוח מיומן ומקצועי. הייעוץ של עורך דין יינתן לאחר שיבין את המקרה של הלקוח שלו, ששילם תשלומי פרמיה לביטוח ונאמר לו שאין כיסוי ביטוחי או שאין באפשרותו לקבל פיצוי מסיבה כזו או אחרת, העו"ד יפרוס בפני הלקוח את האלטרנטיבות הקיימות במקרה שלו ומה סיכויי ההצלחה של התיק שלו.

עצות קריטיות בתחום תביעות ביטוח

  • אל תהססו כבר על ההתחלה לפנות לייעוץ אצל עו"ד תביעות הביטוח, כיוון שלכל טעות שמסתמנת כבר בהתחלה יש תוצאות משמעותיות כבר בשלב התביעה עצמה.
  • במידה ויש חוקרים של חברות הביטוח או ששמאי דורש אינפורמציה אודות המקרה שלכם, ספקו להם את האינפורמציה הבסיסית כדי שידעו מה קרה בזמן האירוע שלשמו אתם תובעים. ההמלצות שלהם הם חלק נכבד שקובע ופוסק את התוצאה הסופית.
  • תדאגו שיהיה ברשותכם כל עותק, מכתב או אישור שאתם חותמים עליו או כותבים אותו בעצמכם ומחתימים בהקשר לתביעה, ואל תענו בחיוב לדחייה לקבלת עותק שעליו חתמתם בזה הרגע.
  • תשמרו כל אסמכתא, אישור, ראיות, מידע או תיעוד שאתם מוסרים ומעבירים לחברות הביטוח או לחוקרים והשמאים מטעמם, לכם ולעורך דין שיסייע לכם במקרה התביעה.
  • תודיעו בראש ובראשונה על המקרה של הביטוח לסוכן הביטוח שלכם, התייעצו אתו ותעדו את הודעתו בעניין.