יועץ משכנתאות

משכנתא

אם גם אתם חולמים על רכישת בית ולא יודעים מהיכן להתחיל, אתם במקום הנכון. אלפי זוגות בישראל ולמעשה, מיליוני זוגות ברחבי העולם שואפים להגשים חלום ישן ולרכוש לעצמם נכס קבוע שיוכל לשרת אותם למשך שאר חייהם.

משחר ימי ההיסטוריה ועד היום מהווה נכס נדל"ני אלמנט המעניק ביטחון קיומי ומאפשר שקט נפשי וחופש מדאגות כלכליות באשר למקום מחייה. למרבה הצער, הרגולציות ותהליכים כלכליים ורגולטיביים שהתרחשו בשנים האחרונות בישראל ייקרו משמעותית את מחירן של דירות. תהליך זה הינו תהליך המתרחש במקביל ברחבי העולם המערבי ומקשה על אלו שאינם בעלי הון לרכוש דירה ראויה.

רכישת דירה או שכירות?

רוכשי דירות ברחבי הארץ המעוניינים להגשים חלום ולרכוש לעצמם דירה מוצאים את עצמם במבוא חסר מוצא: מצד אחד, השכירות החודשית יקרה ומעיבה על הניהול החודשי השוטף בכך שאינה מאפשרת כסף פנוי לחסכון או להשקעה ברכישת דירה ומאידך, רכישת דירה כשלעצמה מהווה פרויקט המצריך הבנה רבה במיסוי, בברירת הדירות הנכונות, באיתור הנכס המתאים לכם, בהתמצאות בסעיפים הרלוונטיים ועוד.

התייעצות עם איש מקצוע

על מנת למצוא את דירת החלומות שלכם מבלי להסתבך בתשלומים למשך שנים רבות, חשוב לפנות אל יועץ משכנתאות מקצועי המתמצא בתחום, בקיא ומנוסה בו במשך שנים רבות. יועץ משכנתאות המתמצא בתחום הדיור והפיננסים, הנדל"ן והעסקאות השונות הנערכות בתחום, יכול לייעץ וללוות אתכם לכל אורך התהליך, על מנת להימנע מתשלומים גבוהים לבנקים וגביית עמלות על חשבונכם.

נכון להיום, מרבית הבנקים מעניקים הצעות להלוואות משכנתא המתחשבות בעיקר בצרכים של הלווה. יחד עם זאת, רבים מנוטלי המשכנתא אינם מתמצאים דיים בתמהילים השונים אותם ניתן להרכיב לצורך יצירת תיק משכנתא, ולפיכך אינם מתערבים או מערערים על ההצעה של הבנק.

גם במקרים בהם זוגות אלו מבקשים לקבל ייעוץ חיצוני או להשוות הצעות של בנקים אחרים, הם אינם מעזים לעמוד על שלהם או להתמקח על ההצעה שניתנה להם בשל חוסר הידע וחוסר הביטחון. כתוצאה ממצב זה, נוטלי המשכנתאות משלמים במשך עשורים רבים ריביות מופרזות וסכומי עתק על הלוואות משכנתא.