המדריך המלא להפקת חתונה בטבע

חווה ואדם

יותר ויותר זוגות בוחרים בשנים האחרונות לערוך את החתונה שלהם בשטחים פתוחים, כלומר בטבע. הם מוותרים על האופציה של קיום חתונה באולם סגור, כפי שהיה נהוג במשך שנים ארוכות, ומעדיפים להוציא אותה החוצה, אל מתחת לכיפת השמיים.

ההסברים לכך הם רבים ומגוונים, למשל, יש מי שמעדיף לחגוג חתונה במקום עם עיצוב טבעי, מקום פתוח עם בריזה נעימה, מקום בו אפשר ליהנות משילוב של צמחים, פרחים ועצים ושונים. מעבר לכך, יש העובדה שמדובר במקום שהוא הרבה יותר מרווח, יותר נעים, מקום שהרבה יותר כיף לשהות בו במשך זמן רב.

איך בוחרים את המקום המושלם

על מנת להפיק חתונה בטבע, צריך קודם לבחור את המקום המושלם לכך. ישנם לא מעט מקומות יפים, בין אם מדובר בגני אירועים שתוכננו ועוצבו לצורך עריכת אירועים, כולל חתונות, ובין אם מדובר במקומות פתוחים אשר ניתן לעצב ולארגן אותם, באופן כזה שיהיה ניתן לערוך בהם אירועים שונים. למשל חוף ים, פארקים, שמורות טבע ועוד.

בחירת מקום לאירוע ובפרט לחתונה, מתבצעת על פי פרמטרים שונים. יש לבחון את גודל המקום, העיצוב והסגנון שלו, כמה אנשים אפשר לאכלס במקום, האם הוא זמין, נגיש ונוח לאורחים שמגיעים מרחוק וכן לאורחים עם מוגבלויות בתנועה, ועוד. כל פרט יכול להשפיע כך או אחרת על השימוש במקום וכן על ארגון ואופי האירוע. היום יש פתרון מושלם עבור אלה מכם שלא יודעים כיצד להפיק את החתונה המושלמת בטבע, באמצעות חווה ואדם – החברה שתפיק לכם את החתונה המושלמת בטבע.

מה צריך לדעת על הפקת חתונות בטבע

לפני שנציג מספר נקודות שיכולות לעזור בהקדם זה, חשוב לומר, מוטב לא לארגן את האירוע לבד. עדיף לקחת אנשי מקצוע שיעזרו בכל שלב בתהליך הארגון. הניסיון והידע שלהם יכולים להיות לעזר רב, מעבר לכך, הם יוכלו להוריד לא מעט מהנטל המוטל עליכם. זו הסיבה שמומלץ להיעזר בשירותי חווה ואדם מתמחים בארגון אירועים ובפרט בטבע.

הפקת חתונות בטבע, היא תהליך לא פשוט, מאחר וצריך לדעת כיצד לארגן את כל הפרטים השונים לאירוע אחד, במקום שהוא לא תמיד ערוך לכך באופן טבעי. להבדיל מארגון אירוע באולם או אפילו בגן אירועים מותאם לכך, הרי שלא כל מקום בטבע בהכרח ערוך ומוכן לאירועים כאלו.

תחילה יש לקבל את האישורים הנדרשים, לאחר מכן, יש לשכור את הספקים הרלוונטיים ולדאוג שכל אחד ידע מה עליו לעשות וכיצד הוא יספק את השירות המצופה ממנו, על הצד הטוב ביותר. יש לבדוק מה צריך בשביל שהאורחים יוכלו להגיע לאירוע וליהנות ממנו.

לפני סיום חשוב לציין, בשביל להפיק אירוע בטבע בצורה נכונה, מומלץ לקבוע מראש תקציב עבור האירוע, וכן כל פרט ופרט שרוצים שהאירוע יכיל, וכיצד הם יתחברו אחד לשני. בצורה כזו, יהיה הרבה יותר נכון ומסודר לארגן חתונה בטבע, הן חתונה קטנה והן חתונה גדולה עם הרבה משתתפים.