כיצד עוזרות חברות מקצועיות להדרכה בנושא בטיחות?

אישור בטיחות באש

חללי עבודה, מפעלים, משרדים חללי ייצור, מרכזים לוגיסטיים, חנויות ושלל מוסדות וארגוניים  – כולם חייבים להיות פעילים, כאשר הם שומרים על כל כללי הבטיחות המוכרים בישראל.

חברות אשר אינן עובדות תחת הכללים וחוקי הבטיחות, עלולות להסגר על ידי הרשויות, לספוג קנסות כמו גם שבמקרה הגרוע העדר תשומת הלב לבטיחות עלול לגרום לנזקים בגוף של עובדים ולקוחות הנמצאים במבנה.

בשל כך חשוב לדעת כיצד שומרים על כללי הבטיחות בעבודה, כאשר אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות שימוש בחברות מקצועיות להדרכה בנושא בטיחות.

אבל מהן אותן חברות?

חברות מקצועיות המסייעות בהדרכה בטיחות והתקנה של שלל מערכות והן חברות מקצועיות אשר מתמחות בתחום והם מורכבות מסלולה של אנשי מקצוע, כבאים, יועצי בטיחות ואנשי מקצועי מקצועיים אשר יכולים לסייע לכם בתחום.

אנשים המומחים בבטיחות וחברות מקצועיות יעזרו לכם להתקין את כלל מערכות הבטיחות הדרושות, הם יקנו לכם אישור בטיחות אש ושאר אישורים להם אתם זקוקים לניהול ותפעול נכון ובטוח של העסק, תוך שחברות אלה יספקו לכם הדרכה בנוגע לשמירה על בטחון העובדים בכל זמן!

אז מהם התפקידים של חברות כאלה וכיצד בוחרים חברה מקצועית להדרכה בנושא בטיחות?

כיום ישנם שלל חברות המציעות לבעלי עסקים וארגונים את השירותים שלהם מתוך כוונה לדאוג לביטחון, אך גם לספק את כלל האישורים המתאימים לקיום העסק, כמו למשל אישור בטיחות אש ושלל אישורים הדרושים לתפעול עסק בצורה בטוחה.

אבל כיצד בוחרים את החברה הטובה ביותר?

כאשר אתם בוחרים  חברה מקצועיות לטיפול בנושאי בטיחות, שימו לב לכמה דגשים ביניהם:

שמירה על בריאות בעבודה – חשוב לבדוק כי לחברה כל הכלים לשמירה על בריאות העובדים ועל שלום הלקוחות שלכם.

שירותים מקצועיים – וודאו כי החברה מספקת שירות גהות בעבודה, בטיחות ושירותים לשמירה על איכות הסביבה

עבודה ללא פשרות – שימו לב כי אתם בוחרים חברה מקצועית וכזאת שעובדת ללא פשרות.

שלל שירותים – וודאו כי אתם יכולים לקבל מהחברה שלל שירותים ביניהם: שירותי ממונה בטיחות בעבודה, סקרי סיכונים, בניית תכנית לניהול הסיכונים, כתיבת נהלים והוראות בטיחות, הקמת מערכי חירום, הכנת תיק מפעל ותיק שטח, ייעוץ בתחום בטיחות אש, בטיחות במוסדות חינוך, בטיחות באירועים המוניים ועוד – חשוב כי לחברה שאתם בוחרים יהיה צוות מקצועי אשר יצמצם במידה רבה את הסיכון לתאונה במקום העבודה.