המדריך לבחירת קלנועית

קלנועית

כולנו היינו מעדיפים ללכת בבטחון לאן שנרצה מתי שנרצה. אבל, כמו שאנחנו יודעים, העולם מורכב מזה, אבל המזל שלנו הוא שאנחנו חיים בעידן בו אנחנו יכולים לנוע ממקום למקום גם אם אנחנו לא יכולים ללכת בכוחות עצמנו.

מעבר לכך, כאשר אנחנו צריכים לנוע מנקודה לנקודה בתוך שטח לא גדול עוד אנו צריכים לסחוב דברים כבדים וגדולים, אלו יכולים להיות פריטים עבור חדרי אירוח במתחם או ערימות חציר עבור החתונה של השכנים, גם אז אנחנו יכולים לגייס את הטכנולוגיה לצידנו ולאפשר תנועה ממקום למקום בקלות וביעילות.

איך עובדת קלנועית

קלנועית היא למעשה כלי רכב המבוסס על חשמל. מדובר על כלי רכב לא גדול עם מנוע לא מורכב במיוחד. היתרון של קלנועית הוא ביכולת שלנו לייצר מנגנון פשוט במיוחד, לא מורכב, לא כזה שיכול להסיע אתכם מדן ועד אילת, אבל בהחלט לייצר רכב קטן, קומפקטי, שיכול להוביל מנקודה לנקודה מי שההליכה קשה לו או כאשר יש צורך להעביר פריטים כבדים מנקודה לנקודה.

איך בוחרים קלנועית בצורה טובה

קלנועית היא לא רק רכב שמשמש למעבר מנקודה לנקודה. אנחנו מדברים כמובן על רכב בו יש להתייחס לפרמטרים נוספים על מנת להבטיח כי אלו שיעזרו באותה קלנועית ישמחו מהשימוש בה כל פעם מחדש. הפרמטרים להם יש לשים דגש בבחירה של קלנועית הם:

כסאות אורתופדיים:  בגיל השלישי על ישיבה על כיסא עלולה להיות מורכבת. אנחנו חלילה לא רוצים לייצר מושבים רכים מדי שימנעו ממי שצריך לצאת מאותה קלנועית. בנוסף, חשוב לזכור כי כאשר אנחנו רוכשים קלנועית אנחנו מתכוונים לאפשר לאדם שרכש את הקלנועית לנסוע בה זמן רב ככל הניתן, כך שבהחלט חשוב לבחור קלנועית עם מושבים המתאימים לכך.

טווח נסיעה:  יש כאלו שחיים במקום קטן למדי ולא צריכים לבחור קלנועית עם טווח נסיעה גדול במיוחד. אבל כמובן שלא כולם נמצאים במצב דומה. טווח הנסיעה ודחיפות הטעינה צריכים להילקח בחשבון כאשר רוכשים קלנועית.

עמידה בתקנים: מכיוון שמדובר פעמים רבות על כלי עזר עבור אלו שלא יכולים ללכת בקלות, כמובן אי אפשר לוותר על בחירה של קלנועית מצוינת העומדת בתקנים המחמירים ביותר.

בולמי זעזועים:  אמנם לא מדובר על כלי רכב מורכב במיוחד אבל זה לחלוטין כלי רכב. לכן, כמו בכל מקרה אחר, אנחנו נרצה לוודא כי הבלמים עובדים כמו שצריך ועומדים בתקנים המחמירים ביותר.

האם יש גגון או לא:  בדרך כלל נמליץ על רכישה של קלנועית לה יש גג שיכול להגן מהשמש ומהגשם.

אתם לא לבד

אצלנו, כאן ב- 'חשמלית ריידר' מחכים לכם כדי לבחור אתכם קלנועית נוחה לשימוש יום יומי. אנחנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר שלנו ולהתרשם מהמוצרים שלנו.