איך תמצאו את הטונר המתאים של XEROX

טונר למדפסת xeroxכל מי שמחזיק ברשותו מדפסת ביתית או משרדית יודע, שזה לא מספיק רק לרכוש מדפסת. בשביל להשתמש בה הוא צריך גם לקנות אמצעי דיו שיאפשרו לו להדפיס את החומרים השונים שהוא שולח אל המדפסת.

מדפסות עובדות על שני סוגים של אמצעי דיו, סוג אחד הוא יחידת דיו רגילה, סוג שני הוא טונר אשר מיועד בעיקר למדפסות משרדיות אשר מדפיסות בכמויות גדולות ובאיכות טובה. אנחנו יכולים למצוא טונרים למדפסות מסוגים שונים, עם התאמות לסוג המדפסת על פי החברה, סוג המדפסת, הדגם ופרטים אחרים.

כיצד מוצאים טונר בצורה נכונה

אם למשל, אנחנו מחפשים טונר למדפסת xerox, הרי שעלינו לדעת היכן לחפש בשביל למצוא את הטונר הרלוונטי עבורנו. חשוב להדגיש, אנחנו חייבים לקנות טונר מקורי אם נרצה שהוא יעבוד בוודאות ויספק לנו את השירות שאנחנו מחפשים וצריכים.

זה לא מסובך לחפש ולמצוא טונר למדפסת, אך חשוב שאנחנו נבין כיצד עושים זאת בצורה חכמה, על מנת שלא נמצא את עצמנו משתמשים בטונר אשר לא ישרת אותנו כפי שאנחנו מצפים, וגם עלול לגרום נזק למדפסת. למשל, אם מדובר בטונר לא מקורי, בהחלט ייתכן שתהליך העבודה איתו יגרום לנו נזק.

אנחנו יכולים למצוא טונר למדפסת xerox , במגוון אתרי אינטרנט וחנויות אשר עוסקות במוצרי דיו ומדפסות, מחשבים וציוד היקפי וכן באתרים וחנויות שמוכרות ציוד משרדי, ובין היתר גם משווקות מדפסות או מוצרי דפוס שונים.

איך לחפש את הטונר הרלוונטי עבורנו

ראשית, אנחנו צריכים לדעת מה סוג דגם המדפסת שלנו. אנחנו אמורים לקבל את המדפסת עם טונר, אז נוכל תמיד להשתמש בו בשביל לחפש טונרים חלופיים בעתיד. במידה ואין לנו אותו, אז נוכל להשתמש בסוג הדגם ובפרטים מזהים אחרים.

שנית, אנחנו צריכים לבחון מה בדיוק כולל הטונר, בין אם זה מבחינת סוג דיו (שחור לבן או צבעוני), כמות הדפסות שניתן לבצע בעזרתו ועוד. פרטים אלו מופיעים על גבי האריזה ואנחנו יכולים כמובן להשתמש בהם בשביל לדעת מה נדרש עבורנו.

שלישית, חשוב כאמור לבחור טונר מקורי, אך גם רצוי מאוד שזה יהיה טונר חדש ולא ממוחזר. יש מקומות שמציעים טונרים ממוחזרים למכירה, כלומר כאלה שהם מילאו אחרי שהם רוקנו מדיו. זה אומנם נחשב ידידותי לסביבה, אך זה לא בהכרח מתאים ונכון מבחינה מקצועית. עדיף לעבוד עם טונר חדש.

למה חשוב לקנות טונר של XEROX?

אם אנחנו מחזיקים ברשותנו מדפסת של XEROX, מוטב שנשתמש גם בטונר של חברה זו. ההסבר לכך פשוט, בצורה כזו נוכל ליהנות משילוב אופטימלי בין המדפסת לטונר. אם נבחר לעבוד עם טונר שונה, ייתכן מאוד שזה לא יתאים וגם אם יתאים, זה לא מבטיח שנהנה מתוצאות הדפסה איכותיות לאורך זמן.