הפקת סרטוני תדמית למיתוג העסק

הפקת סרטוני תדמית

היה מי שאמר, שהדרך הטובה ביותר למשוך את תשומת הלב של האנשים היא דרך תמונות וסרטים. כשאנשים רואים את הדברים בעיניים, הרבה יותר קל להם להבין על מה אנחנו מדברים ולהאמין בזה, להאמין שזה אמיתי ולהאמין שזה אפשרי.

זו הסיבה שאחת הדרכים הטובות ביותר למתג עסק, היא באמצעות הפקת סרטוני תדמית. לכן אנחנו יכולים לראות לא מעט חברות אשר בוחרות לנהוג בצורה כזו, כלומר, הן בוחרות להפיק לעצמן סרטוני תדמית ולהציג אותם דרך פלטפורמות שונות, במטרה למשוך את תשומת הלב של גורמים שונים אותם הם רוצים לעניין בכך, בין אם מדובר במשקיעים, לקוחות או כל גורם אחר.

סרטוני תדמית הם דרך מאוד קלה ונוחה להעביר את המסר שאנחנו רוצים, בין אם זה על העסק עצמו ובין אם זה על הדרך בה אנחנו רוצים למתג את עצמו מחדש, על מנת שאנחנו נוכל לשווק אותו וכן את המוצרים או השירותים שאנחנו מציעים, בצורה טובה ונוחה.

סרטוני תדמית הם כלי מאוד פופולארי היום, בין היתר בזכות העובדה שיש לא מעט מקומות שאנחנו יכולים להציג אותם. בזכות האינטרנט נפתחו לנו אינספור פלטפורמות שונות בהן אנחנו יכולים להציג את הסרטונים השונים, החל מאתרי אינטרנט, רשתות חברתיות, יוטיוב ועוד. מן הסתם, אנחנו צריכים לדעת להתאים את הסרטון לפלטפורמה בה אנחנו מבקשים להציג אותו.

חשוב להדגיש פה נקודה נוספת, כשאנחנו בוחרים לעשות סרטון תדמית, אנחנו צריכים לדעת להתאים אותו גם לקהל אליו אנחנו פונים וכן לנקודת הזמן בה אנחנו נמצאים, כלומר, אנחנו צריכים להתאים אותו למה שהעסק אמור להיות בנקודת הזמן הזאת ולמה שאנחנו מבקשים להעביר לקהל על פי נקודת הזמן הנוכחית. אין היגיון לנסות למתג את העסק על פי העבר, על פי ההיסטוריה שלו, או על פי דברים שאנחנו לא יכולים להציע.

כל התהליך חייב להתבצע בהתאם למה שאנחנו יכולים לספק בהתאם להווה ובהתאם לאופן בו אנחנו רוצים למתג אותו בנקודה הנוכחית. אם ננסה לעשות את זה אחרת, זה לא יצליח.