אנשי עסקים? אל תשכחו להישאר מעודכנים

אנשי עסקים

תמיד חלמתם ללבוש את חליפת העסקים, לשים עניבה, לנעול את הנעליים המבריקות ולצאת אל המשרד שלכם שמחכה רק לכם ולתחילת יום העבודה. והנה הגעתם לשלב הזה, אתם קמים מדי בוקר ויוצאים אל החיים אותם סללתם עבורכם. אך מה קורה אם אתם מרגישים שאתם מפספסים דברים בדרך ופשוט לא מצליחים להתעדכן וליישר קו עם המקצוע אותו בחרתם לעצמכם.

עבור זה, בחרנו לכם 4 טיפים כדי להשאיר אתכם מעודכנים ולא משנה באיזה נושא-

הקליטו והקשיבו

אנחנו נודה בזה לצערנו, לאף אחד אין זמן עכשיו לפתוח ספר, לקרוא וללמוד את מה שאותו סופר מקצוען בחר לספר בספר שלו. ובדיוק בגלל זה הומצאו הפודקסטים. ישנם פודקסטים בכל תחום ונושא של החיים. אפילו על המקצוע שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לחפש את אותם פודקסטים ולהקשיב להם. כמו כן, במהלך פגישות עסקיות היינו ממליצים לכם להשתמש במכשיר הקלטה כמו טייפ מנהלים שיוכל לעזור לכם לעקוב אחר מה שנאמר בכל פגישה ולהישאר רעננים לגבי נושאים כאלה ואחרים.

קראו מוספים רלוונטיים

למרות שאמרנו שאין זמן לקרוא, זה לא אומר שלא צריך לקרוא. בכל יום כאשר יוצא עיתון לאור, הוא מוציא איתו מוספים שונים הקשורים לאספקטים שונים בחיים. אחד מהם חייב להיות באזור המקצוע שלכם אם בחרתם לעצמכם חיי עסקים רציניים. התעדכנות יום יומית עם המתרחש במשק יכולה לעזור לכם משמעותית לא רק מבחינת היום יום שלכם אלא לטווח הארוך. אתם עשויים לגלות משהו בעיתון שיכול לשנות לכם את כל העתיד. בהישארות מעודכנים אתם יכולים לשים לב לכל פרט ופרט המשתנה.

חפשו הרצאות או אנשי מפתח

עולם ההרצאות רק הולך וגדל בעזרת המדיה והרשתות החברתיות. אפשר לראות כי כמעט בכל עיר נערכות הרצאות מעניינות וגם הן קשורות לכל נושא הקיים בחיים. מאחר ואתם חיים את המקצוע שלכם, אתם ודאי תדעו איזו הרצאה לחפש בשביל להבין קצת יותר את השוק שלכם. אם לא מצאתם משהו שמספק אתכם, תמיד תוכלו לבדוק האם יש מיני הרצאות לאנשי מפתח במקצוע שלכם או האם הם עורכים פגישות ובכך תוכלו להרוויח עצות משמעותיות ועוד מאנשי תעשייה חשובים.

אל תשכחו איך אתם נראים

זה אמנם לא קשור באופן ישיר ליכולת שלכם להישאר מעודכנים בעסקים שלכם, אך חשוב שתדעו שכאשר אתם אסופים מכף רגל ועד ראש, אתם מעניקים לסביבה הרגשה שאתם בשליטה על העסקים שלכם, בשליטה על הידע שלכם ועל יכולת הניהול שלכם. עשו מחקר קצר על שעון יוקרה, נעלי יוקרה וחליפות נאות שימנפו את המראה שלכם וייתנו הרגשה טובה גם לכם וגם לסביבה.

לסיכום, להישאר מעודכנים זה מירוץ שלא נגמר. בכל פעם שאתם חושבים שעליתם על משהו, הוא ישתנה לכם מול העיניים. אם אתם מסורים למה שאתם עושים, אתם עשויים עוד ליהנות מזה.