הדפסת תחתיות לכוסות עבור עסקים

צלחת תחתיות

רוצים להדפיס תחתיות ממותגות לכוסות עבור העסק שלכם? זוהי בחירה מצוינת כדי להמשיך למתג או לפרסם את העסק שלכם, ואפשר לראות בזה מוצר משלים עבור העס שלכם. הדפסת תחתיות ממותגות מומלצת במיוחד עבור עסקים בתחומי המזון, האירוח, האירועים, או השתייה, אך לא רק. גם בתי עסק אחרים יכולים להדפיס תחתיות לכוסות מה שמשדר ייחודיות כאשר מגיעים לקוחות. ניתן אפילו להעניק תחתיות ממותגות כמתנות ללקוחות וכך בכל פעם שהם יניחו עליהן כוס – הם ייזכרו במותג שלכם עם רגשות חיוביים. 

מעבר למותג וללוגו החברה, אפשר להדפיס גם קריאה לפעולה. יש לכם עמוד פייסבוק או אינסטגרם? למה שלא תפרסמו את הלינק? הזמינו את הלקוחות להיכנס לאתר ולהתעדכן בכל החידושים של העסק שלכם – והכל על גבי התחתית. צרפו משפט כמו "אהבת את המוצר? נשמח אם תמליץ עלינו!". יש אין-ספור אפשרויות לדברים שאפשר לעשות עם דבר פשוט ולא יקר כמו תחתיות לכוסות. בחרו את העיצוב המתאים לכם, תחתיות עגולות או מרובעות, וצאו לדרך!

יצירתיות ויעילות

שיווק יצירתי יכול לפתוח לעסק שלנו דלתות רבות מאוד גם במקומות שלא חשבנו עליהם בהתחלה. בסופו של דבר כולנו רוצים למקסם את הרווחים במינימום הוצאות. יש הרבה מאוד דרכים ורעיונות לשיווק עסקים ברמות מחיר שונות. פרסום בטלוויזיה, למשל, הוא יקר מאוד ולא תמיד מגיע לקהל היעד הנכון. תחתיות ממותגות לעסקים הן הוצאה נמוכה ואפשר לעשות בה גם שימוש פנימי במשרד, וגם שימוש חיצוני כאמצעי שיווקי וחלוקה בחינם. זהו מעין פרסום סמוי שמייצר רושם חיובי אצל הלקוחות גם ברמה הלא מודעת. אין מישהו שלא שמח לקבל מתנות בחינם, ועבור העסק ההוצאה הזו יכולה להחזיר את עצמה במהירות. 

באמצעות הדפסת התחתיות גרמו ללקוח לזכור אתכם בכל פעם שהוא יהיה צמא, בין אם מדובר בשתייה חמה או קרה. אפשר אפילו לקחת את זה צעד אחד רחוק יותר ולעשות עיצובים שונים לסוגי השתייה השונים, ולתת ללקוח סט של תחתיות לכוסות עם משפטים שונים, מצחיק או מפתיע על העסק שלכם. תמיד תדאגו להיות יצירתיים, לא לקחת את עצמכם ברצינות גדולה מדי, ושהלקוח יגלה כלפיכם רגש חיובי. 

עלויות ההדפסה תלויות במגוון משתנים, ובהם כמות התחתיות, האם מדובר בצבע או בשחור ולבן, וכן האם אתם שולחים את העיצוב שלכם או זקוקים לגרפיקאי של בית הדפוס בו אתם מזמינים את ההדפסה. ישנם מקומות שמציעים לכם עיצוב על פי טמפלייטים קיימים, רק להוסיף את הלוגו שלכם ואת המשפטים, אחרים מציעים להיעזר בגרפיקאים מקצועיים, אך תמיד מדובר בסך הכל מדובר בהליך פשוט ומהיר.

באמצעות כלים פשוטים, טכנולוגיה חדשנית ויצירתיות, תוכלו לעצב מעין פרסומת ניידת לעסק שלכם, וכל זאת בעלויות נמוכות ובערך מוסף גבוה שמייצר בידול לעסק שלכם.