יועץ משכנתאות

ייעוץ משכנתא

רכישת דירה בישראל הינה בין ההחלטות המשמעותיות ביותר אותן מקבלת משפחה במשך חייה. מרבית בני האדם אינם מקבלים החלטה משמעותית זו יותר מדי פעמים וברוב המקרים, מדובר באנשים צעירים שאינם מגיעים מתחום המשכנתאות, אינם מכירים את ההליכים ואת המסים המוטלים על רכישת דירה, את הצדדים השונים המעורבים בתהליך ואת ההשלכות של כל אחד מהסעיפים בחוזה על חייהם של רוכשי הדירות.

משכנתא לכולם

אם בעבר היו צעירים ניגשים לבנק ביראה ומקבלים את העצות של הבנקאים כאילו היו "כזה ראה וקדש", הרי שכיום יותר ויותר צעירים מבינים כי גם לבנק יש אינטרס ביצירת רווח מעסקת המשכנתא ולמעשה, ברוב המקרים השיקולים הבנקאיים אינם מתחשבים כלל וכלל בצרכים האישיים של נוטלי המשכנתא.

בשל מחירן הגבוה של דירות בישראל, מדובר בהשקעה רבת חשיבות העתידה להשפיע על העשורים הבאים בחייה של המשפחה. אופן הניהול של תיק המשכנתא, בחירת התמהיל הנכון וההחלטה על המסלולים המתאימים לכל נוטל משכנתא, חישוב הריביות המאפיינות כל אחד מהמסלולים כמו גם המיסוי המתקבל בחישוב כולל של העסקה – כל אלו הינם שיקולים שלאדם הממוצע אין את הידע, הכלים והיכולות לבצע אותם.

מסיבות אלו ישנה חשיבות מרבית לבחירת איש מקצוע המכיר את עולם המשכנתאות ויכול לתת ייעוץ נטול פניות וחסר אינטרסים לנוטלי המשכנתא. יועץ משכנתאות מקצועי, בעל ניסיון של שנים רבות, אשר רואה לנגד עיניו את האינטרס של רוכשי הדירה הוא אדם שיוכל ללוות אתכם בתהליך החשוב של רכישת דירה אשר תתאים לצרכיכם, תוך חתימה על הסכם משכנתא המותאם לאורח החיים שלכם, ליכולות  האישיות שלכם, לתכנונים שלכם לשנים הקרובות והחשוב מכל – כזה אשר יקפיד לבחור עבורכם את המסלול האטרקטיבי והרווחי ביותר.

בעוד שנציגי הבנק יכולים להציע מסלול המתבסס על השיקולים הרווחיים של הבנק, בחירת מסלול על ידי יועץ משכנתאות מקצועי יכולה להביא לחסכון של מאות אלפי שקלים, הודות לחוסר הפניות והיעדר משוא פנים הנובע מהתייחסות רצינית לנושא המשכנתאות, כמו גם הבנה של חשיבותו של נושא זה עבור המשפחה המשלמת מדי חודש בחודשו סכומי עתק.

הבחירה ביועץ משכנתאות אשר יעניק למשפחה את הליווי המלא לכל אורך הדרך מאפשרת שקט נפשי, ביטחון כלכלי והחשוב מכל, חסכון משמעותי למשך שנים רבות, כזה שיכול להגיע עד מאות אלפי שקלים באופן מצטבר. הבחירה ביועץ משכנתאות מנוסה מאפשרת תקציב חודשי גדול יותר ושקט מהוצאות גבוהות מדי חודש, עוד לפני שהתחלתם אותו בכלל.