המדריך המלא לתכנון חתונה בשישי בצהריים

חתונות שישי צהריים

יותר ויותר זוגות, מעדיפים היום לערוך חתונה בצהריים, בפרט בימי שישי במקום בערב, כפי שהיה נהוג במשך שנים רבות. הם בוחרים לשכור אולם, גן אירועים או כל מקום אחר שמארח אירועים בסדר גודל מתאים להם, ומזמינים את האורחים שלהם לאירוע שמתחיל לרוב, סביב השעה 12-13 ונגמר לפני כניסת השבת.

הרעיון חתונות שישי צהריים מציע לנו מספר יתרונות, אך הוא גם דורש תהליך תכנון וארגון מותאם. זאת על מנת שהאירוע יהיה איכותי ומעניין, ושכל האורחים יוכלו להגיע אליו וליהנות ממנו. אם בוחרים מקום מתאים ויודעים כיצד לארגן את האירוע בצורה טובה, אזי שהוא יכול להיות הצלחה גדולה, יותר מחתונת ערב סטנדרטית.

מה היתרונות של חתונות שישי צהריים

חתונת שישי בצהריים, כאמור, מציעה לנו מספר יתרונות שלא נוכל למצוא בחתונות ערב באמצע השבוע:

ראשית, אנחנו יכולים ליהנות מאפשרות לערוך את האירוע בתנאים שונים ומגוונים, כולל בחוץ, כך אנחנו נהנים גם מתאורה טבעית וגם מהעיצוב של הנוף מסביב.

שנית, במקום לגרום לאורחים שלנו להיות בלחץ, בין אם זה בשביל לצאת מהעבודה מוקדם ולהגיע לאירוע בזמן, ובין אם זה בשביל לחזור מוקדם, על מנת שיוכלו לקום למחרת לעבודה בצורה רגילה, אז אנחנו מארגנים אירוע בשישי בצהריים, כשאין עליהם שום לחץ.

שלישית, הרבה אורחים ייהנו מאירוע שישי בצהריים, הן בגלל שהם יוכלו להביא איתם את הילדים ולחסוך עלויות בייביסיטר, וכך הם גם יכולים לחסוך ארוחת צהריים או ארוחת ערב. מעבר לכך, עצם זה שהאירוע בצהריים, יאפשר להם ליהנות יותר מהאוכל ומהאווירה, מאשר באירוע ערב שנמשך עד מאוחר.

כיצד מתכננים אירוע בצהרי שישי

דבר ראשון שיש להקפיד עליו, הוא בחירת המקום ומועד האירוע. במובנים רבים זה הולך ביחד, מאחר ואנחנו צריכים לוודא שהמקום זמין במועד בו אנחנו רוצים לערוך את האירוע. מוטב כמובן שהוא ייערך בתקופה בה מזג האוויר מתאים, לא בחורף ולא בשיא הקיץ.

דבר שני, אנחנו צריכים להקפיד שהאירוע יהיה מאורגן בצורה מדויקת, כך שהוא יתחיל פחות או יותר בזמן, ויסתיים לפני כניסת השבת (מרבית המקומות לא פועלים לאחר מכן, ולא נרצה שהאירוע שלנו יופסק באמצע). עלינו להקפיד שכל הספקים יגיעו אל המקום בזמן, וידאגו לארגן את המקום בהתאם.

דבר שלישי, בעת ארגון חתונות שישי צהריים, יש להקפיד שהתנאים מתאימים לסוג האירוע ולאורחים שלנו. למשל, אנחנו צריכים להציע שירותי קייטרינג רלוונטיים לסוג ואופי האירוע, אנחנו צריכים להציג עיצוב ותפאורה מתאימים, ולנצל את העובדה שאף על פי שמדובר בחתונה, עצם זה שהיא נערכת בשישי בצהריים, אז האווירה הרבה יותר קלילה ונעימה.

לפני סיום נציין, אורחים אשר יתקשו להגיע למקום בעצמם, מוטב לארגן להם שירותי הסעות, כך הם לא יצטרכו לוותר על האירוע.