יש לכם סתימה בכיור? כך תטפלו בה

אם יש לכם סתימה בכיור ואתם לא בטוחים מה לעשות, כדאי לדעת שהרבה אנשים מתקשים לפתוח את הכיור שלהם ובסופו של דבר הם צריכים לקרוא לאיש מקצוע. אם אתה מאלה שנאבקים בסתימות כיור, הנה כמה טיפים שעשויים לעזור לכם. 

לא פעם, אנשים מוצאים את פתרונם בכל מיני דרכים ביתיות לפתיחת סתימות בכיור. למשל, שמים סודה לשתייה בחור הניקוז ומקווים שזה יעשה את העבודה. בפועל, אינסטלטור יגיד לכם שזו פעולה די מיותרת. כך גם רלוונטי לגבי אנשים שיוצקים חומץ לביוב, שופכים מים רותחים לביוב וכו'. עם זאת, לפני שתזמינו אינסטלטור בבת ים לפתיחת סתימה, חשוב שתכירו את הפומפה. 

הכירו את הפומפה לפתיחת סתימות כיור 

לרוב, כדאי להזמין אינסטלטור בבת ים שיתקן את הכיור שלכם או כל בעיית אינסטלציה אחרת. עם זאת, אם אינך יכול להרשות זאת לעצמך, ניתן להשתמש במשאבה ידנית כחלופה. או בשפה עממית אך תקינה – פומפה. 

פומפות משמשות בדרך כלל במקרה של כיורים ושירותים חסומים, אך ניתן להשתמש בהן גם במצבים אחרים כמו בעיות באספקת מים. ועם זאת, תמיד עדיף להזמין אנשי מקצוע כשמטפלים בבעיות אינסטלציה כי יש להם את הידע והציוד הנדרש לטיפול בבעיה בצורה יעילה.

דרכים לפתיחת סתימה בכיור 

כל אינסטלטור בבת ים יגיד לכם שישנן דרכים רבות בהן ניתן לפתוח סתימה בכיור. יש אנשים שמשתמשים בפומפה, בעוד אחרים משתמשים בחומר הנקרא סודה קאוסטית. שימו לב, אמנם סודה קאוסטית עשויה להיות מוצלחת עבור פתיחת סתימה בכיור, אבל היא גם יכולה לגרום לנזקים בצנרות של ביוב. 

סודה קאוסטית היא סוג של כימיקל שניתן להשתמש בו כדי להמיס מגוון רחב של חומרים. ניתן להשתמש בו לפתיחת ביוב סתום, לפתיחת סתימות בצינורות ולהסרת שומן מכיור המטבח. אנשים רבים משתמשים לעתים קרובות בסודה קאוסטית כדי לפתוח סתימה בכיור שלהם. עם זאת, יש להשתמש בו רק כאשר המצב מחייב זאת מכיוון שהוא עלול לגרום לנזק חמור אם נעשה בו שימוש לא מקצועי. כמו כן, סודה קאוסטית עשויה להיות מאוד מסוכנת לשאיפה ולעיניים, היזהרו מאוד והשתמשו באמצעי מיגון אם אתם משתמשים בה. 

טיפים לאיתור אינסטלטור לפתיחת סתימת כיור 

כיור חסום הוא אף פעם לא דבר טוב. זה יכול להיות מטרד אמיתי כשצריך לשטוף כלים או להפעיל את המדיח. לכן, חשוב לוודא שיש לכם מישהו שיוכל לפתוח את סתימת הכיור שלכם במהירות וביעילות.

אתם אולי חושבים שלמצוא אינסטלטור בבת ים זה קשה, אבל למעשה יש כמה צעדים פשוטים שאפשר לנקוט בהם כדי למצוא אחד עבור כל בעיית אינסטלציה. בשורה התחתונה, חפשו אינסטלטור בעל כישורים העונים על הצרכים שלכם. כך תוכלו לדייק את השירות שתקבלו בצורה הנכונה ביותר.